KAMP! zapowiada krążek i prezentuje singiel „Don’t Clap Hands”

Trzech chłopaków ubranych na ciemno w tle zachód słońca

Od premiery ich ostatniego albumu minęły prawie trzy lata, ale warto było czekać! KAMP! powraca z nową płytą, której premiera planowana jest na 17 września i trasą koncertową. A już dzisiaj możecie posłuchać ich najnowszego singla!

KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, autorzy remiksów dla Brodki czy Dawida Podsiadło oraz hymnu Męskiego Grania 2017. Teraz KAMP! powraca z trzecim, studyjnym albumem, a pierwszym utworem promującym materiał jest właśnie Don’t Clap Hands.

Don’t Clap Hands to połączenie melodyjności i piosenkowości debiutanckiego albumu, z bardziej elektronicznym podejściem znanym z Ornety. Nowa płyta będzie rozpięta między tropikaliami DJ Snake’a, a miękkim techno rodem z Kompakt Record – mówi Radek, producent zespołu.

Nadchodząca płyta KAMP! ukaże się już 17 września nakładem wydawnictwa AGORA, a materiał z niej będzie można usłyszeć przedpremierowo podczas festiwalu Audioriver, Kraków Live Festival czy Up To Date w Białymstoku.

Po premierze nowej płyty zaplanowana jest trasa koncertowa zespołu o nazwie Don’t Clap Hands, która obejmie najważniejsze polskie miasta. Koncerty organizowane przez agencję Follow The Step będą zupełnie nowym otwarciem KAMP!. Szczegółów szukajcie na fanpage’u chłopaków: https://www.facebook.com/kampmusik/

Trasa koncertowa KAMP

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News