KAMP! ZAKAZANY

“A New Leaf” to pierwszy z serii nowych utworów Kamp!, które ukażą się na przestrzeni najbliższych tygodni. Zespół pracował nad piosenkami w studiach Red Bulla w Madrycie. Sesja nagraniowa miała późnym latem ubiegłego roku. “A New Leaf” to utwór szczególny pośród tych najnowszych, bo najbardziej przypominający fragmenty debiutanckiego albumu. Dużym zaskoczeniem dla słuchaczy mogą być jednak kolejne utwory Kamp!, których premiera już wkrótce.

ANL-front

Teledysk do “A New Leaf” powstał kilka tygodni temu. Jego autorką jest jedna z najlepszych polskich fotografek młodego pokolenia – Sonia Szóstak. Artystka stworzyła także oficjalną okładkę singla, która w ostatnim momencie nabrała nnego chrakteru niż pierwotnie zakładano. Ze względu na kontrowersje związane z wykorzystaniem wizerunku, zespół zmuszony był zasłonić twarz osoby występującej w klipie i statecznie oddaje swoim fanom wersję ocenzurowaną

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

 

– Byliśmy pewni, że idea estetycznego, subtelnego pokazania kobiecej seksualności, będącej zaprzeczeniem współczesnego, teledyskowego “soft porno” to coś naturalnego i nie wzbudzi żadnych kontrowersji. Nie chodziło nam o tanią sensację czy “szokowanie”, choć przyznajemy, że inspirację czerpaliśmy ze strony Beautiful Agony, która od dłuższego czasu fascynuje nas jako socjologiczny fenomen. Sonia nakręciła piękny teledysk. Niestety, nie możemy Wam go pokazać – tłumaczą muzycy.

Singiel będzie można zakupić w formie cyfrowej od 4 czerwca. W lipcu ukaże się 7″ winyl wzbogacony o stronę B – “Satansbraten”.

Już teraz  na stronie redbull.com możecie odsłuchać najnowszy singiel grupy i zobaczyć ocenzurowaną wersję klipu “A New Leaf”. Sprawdźcie sami, o co tyle hałasu!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News