Kalendarz najlepszych memów od „NY Magazine”

Kolaż trzech obrazków: dłoni z czterema palcami, kubka z McDonald's i konia w garniturze

Rok 2016 powoli dobiega końca. Jak wszyscy wiemy z naszego wirtualnego życia, nie ma lepszej formy podsumowania mijających 366 dni niż za pomocą 366 memów i viralowych filmików. Dajcie znać, czy znaleźliście wśród nich swoje ulubione!

„NY Magazine” udostępnił swoje najnowsze dzieło — The Year In Memes, czyli kalendarz roku 2016 z najlepszymi memami. Poza tym, że memy zostały umieszczone w siatce kalendarza, znajdziemy też je posortowane według konkretnych kategorii. Nie będziemy wymieniać wszystkich, ale podamy kilka przykładów: celebryci, pranki, zwierzęta, Trump, a także niezwykle wymowna kategoria, czyli ¯_()_/¯ .

Kalendarz z memami od NY Magazine

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Co więcej, znajdziecie w kalendarzu? Wszystko, co w 2016 roku zyskało miano viralowego. Sami twórcy mówią, że patrząc na całość, jest to obraz tego, co najbardziej przykuło naszą uwagę w tym roku, w każdej dziedzinie życia. Zróbcie zatem sobie przysługę i pogłębcie swoją memową wiedzę.

Widok kalendarza z memami

Tekst: Klarysa Marczak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News