JWP Days 2016 zdradza szczegóły line-upu

jwp days

JWP Days coraz bliżej! Organizatorzy podgrzewają atmosferę i zdradzają, kogo będziemy mogli usłyszeć już 25. czerwca w 1500m2.

W dawnym liceum im. Klementyny Hoffmanowej przy ulicy Emilii Plater 29 wystąpią: Otsochodzi (z premierowym w Warszawie koncertem albumu Slam), Guzior, Kixnare, Falcon1, Steez83 oraz Matat Professionals. Tak jak było zapowiadane wcześniej – całodniową imprezę zwieńczy występ ekipy JWP/BC, która po raz pierwszy zaprezentuje na żywo zremisowany w całości album Sequel.

JWP Days 2016 odbędą się 25 czerwca w klubie 1500m2 (Emilii Plater 29). Impreza zacznie się już w samo południe od targów muzyczno-streetwearowych, na których znajdziemy kilkadziesiąt niezależnych marek ubraniowych, sklepów płytowych, labeli wydawniczych, a nawet artystów i prywatnych kolekcjonerów. Nie może zabraknąć też jedzenia – na JWP pojawią się najbardziej lubiane przez Warszawiaków foodtrucki ze swoimi różnorodnymi ofertami. Sporą atrakcją będą również zawody deskorolkowe.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wstęp na część dzienną jest bezpłatny, na część wieczorną: za 25 zł przez aplikację Going., za 35 zł kupując stacjonarnie w Galerii Koloru, Serum Sklep bądź SideOne, za 45 zł w dniu wydarzenia. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News