Już wkrótce będzie można wziąć ślub w McDonald’s?

Para w strojach ślubnych jedząca McNuggetsy

Pomyślcie sobie, jakie byłoby to wspaniałe: pierwsza randka w McDonald’s, a potem ślub również tam! Dementujemy Wasze przypuszczenia: restauracja nie planuje zająć się organizacją ślubów i wesel, chociaż byłaby to kusząca propozycja!

W Wielkiej Brytanii, w związku z nowym planem budżetowym, pojawił się pomysł, aby pary z całego kraju miały zupełną dowolność w wybraniu miejsca, w którym pragną wziąć ślub. Bez znaczenia, czy będzie to pub, kino, czy nawet McDonald’s. A wiemy, że nic nie dodaje tak pikanterii związku, jak porządny burger, prawda?

Zobacz także: Poznajcie parę, która zrobiła sesję zaręczynową z McNuggetsami

The Sun powiadomił, że kanclerz Philip Hammond planuję rewizję przestarzałych ustaw o ceremoniach ślubnych, które zawierają bardzo sztywne zasady, a co za tym idzie też, duże koszty dotyczące samej ceremonii, jak i wesel.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Pomysł ten ma na celu obniżenie kosztów związanych ze ślubem. Zmiana prawa oznaczałaby, że pary mogą wziąć ślub w dowolnym miejscu, także na zewnątrz. Tak więc każdy miłośnik muzyki, mógłby zasadniczo połączyć ślub z ulubionym festiwalem muzycznym i zamienić ten wyjątkowy dzień w kilkudniową imprezę.

Dla niewtajemniczonych: w obecnej formie, w UK, miejscem weselnym musi być budynek spełniający konkretne wymagania, w tym oddzielny pokój do ceremonii. Dodatkowo właściciele muszą posiadać licencję ślubną i upewnić się, że na godzinę przed ceremonią zaślubin, jak i podczas niej nikt nie spożywa jedzenia ani napojów alkoholowych. To wszystko generuje dla młodej pary koszty rzędu około 21 tysięcy złotych.

Kiedy zmiany wejdą w życie, każde miejsce będzie mogło się ubiegać o posiadanie licencji ślubnej, a zmniejszone koszty ślubu w założeniach mają skusić więcej par do złożenia przysięgi małżeńskiej.

Wracając do pytania z tytułu i wiedząc wszystko, co powyżej zostało napisane, mogłoby być możliwe wzięcie ślubu w McDonald’s, a może nawet… złożenia McPrzysięgi przed samym Ronaldem McDonaldem?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News