Już w piątek urodziny DJa Kebsa w Iskrze. Na imprezie zagrają Sokół, Ras, Hades i W.E.N.A.

Mężczyzna z balonem jedorożca nad głową

DJ Kebs chciałby zaprosić was wszystkich na urodzinowego bangera w klubie Iskra, już w najbliższy piątek! Dlaczego warto tam być?

Lata lecą, a my od dłuższego czasu nie mieliśmy okazji spotkać się na rodzimym gruncie i w większym gronie wspólnych znajomych. Lata lecą, a ja od dawna nie organizowałem hucznych urodzin, ale tym razem będzie inaczej – mówi DJ Kebs.

35. urodziny DJa będą wspaniałą okazją do dobrej zabawy w luźniej atmosferze jednej z najbardziej klimatycznych miejscówek w Warszawie, czyli w ogrodzie Iskry. O muzyczne doznania zadba kilkoro z zaproszonych gości, którzy zgodzili się zagrać swoje numery na żywo. Będą nimi Sokół, Ras, Hades i W.E.N.A., a po ich występach o oprawę muzyczną zadbają znakomici DJe.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wjazd: 10 PLN do 23:00, po 23:00 – 20 PLN.
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/329991727952213/

Screenshot 2019 07 23 at 09.32.12 Już w piątek urodziny DJa Kebsa w Iskrze. Na imprezie zagrają Sokół, Ras, Hades i W.E.N.A.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News