Już w piątek 3-godzinny set duetu nominowanego do Grammy! CamelPhat w Palladium [KONKURS]

dwóch mężczyzn za djskimi dekami

Już za moment oficjalnie rozpoczniemy długi weekend. Jeśli nie macie jeszcze planów na piątkowy wieczór – podpowiadamy, gdzie warto się wybrać!

Miejsca chyba nie musimy nikomu przedstawiać, w końcu to jedno z najpopularniejszych warszawskich miejsc koncertowych i teatralnych o wyjątkowej, jeszcze przedwojennej tradycji. To właśnie w Palladium już 21 czerwca wystąpi duet CamelPhat, czyli Dave Whelen i Mike Di Scali

Panowie znani są z singli takich jak Panic Room, Dopamine Machine oraz Cola wydanego w 2017 roku, który do dziś bije rekordy popularności na całym świecie. Singiel powstał we współpracy z Elderbrook. Utwór wydany przez wydawnictwo Defected został nominowany do nagrody Grammy, a w Polsce uzyskał status platyny. Artyści, pierwszy raz w naszym kraju zaprezentują się w 3-godzinnym secie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Na scenie pojawią się też Neevald, Ted White, Lukaz Mac. Tradycyjnie imprezę zamknie M1k3.

Start o 21:00, a koniec… któż to może wiedzieć! Bilety są dostępne tutaj. Jeśli jednak nadwyrężyliście w tym miesiącu swój budżet – nie ma problemu, bo mamy do rozdania 3 podwójne wejściówki na koncert! Z racji tego, że do 21 czerwca wiele dni nie pozostało, obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy! Zgłaszajcie się na maila halo@hiro.pl w tytule wpisując CAMELPHAT, a w treści swoje imię i nazwisko!

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/411006889651204/?

P.S. Jeśli ktoś jest ciekawy, jak udał się koncert Marka Knighta w Palladium, niech sprawdza tutaj.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News