Już od dziś Foodsharing w Warszawie!

Padasz z przejedzenia i musisz wyrzucić resztę dobrego posiłku? A może pochopnie kupiłeś coś, czego nie lubisz, a jest już za późno, by wymienić produkt w sklepie? Tych i wielu innych sytuacji możemy uniknąć, by nie marnować żywności, która zamiast trafiać do śmietników może znaleźć się po prostu w lodówce z Foodsharingu.

I nie chodzi o zajmowanie miejsca w twojej domowej lodówce. Chodzi o lodówki warszawskie dostępne dla tych, którzy nie wydając pieniędzy mogą za darmo zjeść posiłek bądź oddać, by spożyli go inni. Idealne rozwiązanie dla każdego bez wyjątku. Wystarczy zapakować żywność do specjalnych pojemników, odpowiednio podpisanych i przynieść do Foodsharingów.

otwarta lodówka

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Ogólny pomysł powstał w Niemczech i zainicjował go Raphael Fellmer. Pomysłodawca przebył podróż z Niderlandów do Meksyku, podczas której nie wydał ani grosza. Wpadł wiec na pomysł i założył serwis społecznościowy, poprzez który można dzielić się jedzeniem.

Pomysł dotarł do naszej stolicy w lutym i pierwszy punkt rusza właśnie dziś! Na Wydziale Psychologii UW przy ul. Stawki 5/7. Wszystkich głodnych jak i hojnych zapraszamy już dziś od godziny 18:00!

tekst | Aleksandra Tusińska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News