Justice zapowiadają trzeci album i udostępniają nowy kawałek

Dwóch mężczyzn w czarnych skórzanych kurtkach stoi na scenie

Francuski duet Justice, grający muzykę elektroniczną, powrócił w końcu do studia. Podopieczni wytwórni Ed Banger Records zapowiadają nową płytę i po raz drugi, po sześciu latach, prezentują światu nowy kawałek.

Fani Gasparda Augé i Xaviera de Rosnaya już od dawna czekali na tę chwilę. Ostatni album Justice nagrali w 2011 roku i od tamtej pory słuch o nich zaginął. Duet, który przyzwyczaił słuchaczy do oryginalnych i chwytliwych produkcji takich jak chociażby D.A.N.C.E., Let There Be Light czy Genesis, zniknął ze świata muzyki elektronicznej, pozostawiając tym samym swoich fanów bez nowych produkcji aż przez sześć lat.

Zaledwie dwa miesiące temu Justice opublikowali w sieci nowy utwór Safe And Sound, a już teraz możemy cieszyć się kolejnym kawałkiem od francuskich DJ-ów. Podczas audycji Annie Mac, na antenie BBC Radio 1, słuchaczom zaprezentowano najnowszy singiel, który znajdzie się na trzecim albumie duetu. Utwór Randy stanowi zapowiedź tego, co będziemy mogli usłyszeć na płycie Woman, której premiera odbędzie się 18 listopada 2016 roku.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Tekst: Olga Retko

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News