JSMN wraca do Warszawy z nowym albumem „It Is”

Łysy mężczyzna ubrany na ciemno

Christian Berishaj, znany szerszej publiczności jako JMSN, ponownie odwiedza Warszawę. Amerykański wokalista rok temu wystąpił na Patio. Już 13 października zagra w Cafe Kulturalna, a dwa dni później wystąpi dodatkowo w Katowicach, gdzie razem z live bandem oczaruje nas współczesnym R&B.

O multiinstrumentaliście i producencie z Eastpointe świat usłyszał cztery lata temu, kiedy swoimi oryginalnymi produkcjami zaskoczył muzyczne środowisko. Starannie przemyślane kompozycje połączone z tekstami, do których każdy może się odnieść, sprawiły, że jego debiutancka płyta „Priscilla” podbiła serca ludzi. Album, który sam wyprodukował i do którego wyreżyserował wszystkie teledyski, otworzył mu drzwi do kariery, dzięki czemu mógł rozpocząć współpracę z takimi osobami jak The Game czy Ab-Soul.

Choć przez wielu na początku swojej kariery porównywany był do The Weeknd, jego najnowsze produkcje różnią się od utworów zawartych na pierwszym krążku. Najnowsza płyta „It Is”, którą JMSN będzie promował w Warszawie, to zbiór klimatycznych utworów utrzymanych w stylu nowego R&B.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Tekst: Olga Retko

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News