Joanna Kulig wystąpi w nowym serialu Netflix. „The Eddy” to dramat muzyczny rozgrywający się w wielokulturowej przestrzeni Paryża

Czarno-białe zdjęcie kobiety stojącej przy mikrofonie

Serial The Eddy będzie telewizyjnym debiutem nagrodzonego Oscarem reżysera Damiena Chazelle’a. Wczoraj Netflix ogłosił, że jedną z głównych ról zagra nikt inny, jak Joanna Kulig!

Akcja serialu, który będzie dramatem muzycznym, będzie toczyła się w wielokulturowej rzeczywistości współczesnego Paryża, a dokładniej wokół jednego z paryskich klubów. The Eddy to opowieść o jego właścicielu, członkach grającego tam na stałe zespołu i otaczającym ich, tętniącym życiem mieście. Ośmioodcinkowy serial będzie dostępny wyłącznie na Netflix.

Joanna Kulig wcieli się w postać Mai. Maja to kobieta o niezwykłym głosie borykająca się z problemem alkoholowym. Gdy śpiewa znajduje się w centrum uwagi, a oczy wszystkich są zwrócone na nią. Poza sceną czuje się zagubiona, niepewna kierunku, w którym zmierza jej życie. W obecnej sytuacji zdaje się, że nie pozostaje jej nic innego jak dołączyć do zespołu Elliota, któremu od czasu do czasu partneruje, mimo że do tej pory opierała się podjęciu tej decyzji.

Nie wiemy jak wy, ale my już nie możemy się doczekać!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News