Tego jeszcze nie było: Jetlagz prezentują klip 3D w technologii motion picture!

Takiej video-premiery w polskim rapie jeszcze nie było! Dzięki współpracy duetu Jetlagz (Kosi, Łajzol) z motion designerem Bartkiem Kalinowskim oraz kreatywnym studiem animacji Televisor powstał wyjątkowy klip do ostatniego przedpremierowego singla z płyty Warsaw SK8 Of Mind.

Teledysk został stworzony w środowisku 3D bazując na technologii motion capture, która pozwoliła na precyzyjną rejestrację tańca dwójki raperów z Jetlagz.

Do zarejestrowanego ruchu artystów Bartek Kalinowski zaprojektował i niejako uszył w programie 3D wirtualne stroje z materiałów takich, jak np. naturalny jedwab czy futro. Następnie zasymulował pracę poszczególnych tkanin.

Na co dzień staram się wypełnić każdą wolną chwilę w pracy nad wymyślaniem nowych rozwiązań wizualnych i technologicznych. Efektem tego są szybkie rendery publikowane na Instagramie – mówi Bartek KalinowskiTeledysk dla Jetlagz to rozszerzona wersja jednego z takich testów.

Roppongi Boys to singiel wyprodukowany przez DJ-a Falcon1 i Bass Jan Other. Przy okazji jego premiery Łajzol i Kosi zaprezentowali też nową finalną okładkę WSK8OFMND, zaprojektowaną przez Full Metal Jacket.

Preorder płyty jest wciąż dostępny na stronie: http://jwpcrew.pl/kategoria-plyty/jetlagz-wsk8ofmnd/. Krążek ukaże się nakładem OF Label/RHW Records dokładnie 1 grudnia. Usłyszymy na nim 15 (wersja standard) lub 17 (wersja preorder) premierowych utworów.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News