Jesteś fanem Avengersów? Teraz możesz kupić tłuczek do mięsa w kształcie rękawicy Thanosa

Złota rękawica do ubijania mięsa

Wiecie, jak to bywa z gadżetami. Jednego dnia nie wiecie, że dana rzecz istnieje, a drugiego, czujecie, że bez niej nie możecie już żyć.

I właśnie jednym z takich gadżetów jest Infinity Gauntlet Meat Tenderiser, czyli tłuczkiem do mięsa, który wygląda jak rękawica Thanosa. A jeśli Thanos przy pomocy rękawicy mógł zniszczyć połowę wszechświata, to teraz każdy z fanów Avengersów, będzie mógł idealnie spłaszczyć pierś kurczaka.

Rękawica została wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej o złotym zabarwieniu. Wewnątrz rękawicy znajdziecie silikonowy uchwyt antypoślizgowy. Spód rękawicy, tak, jak standardowy tłuczek posiada drobne kolce.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Nie możesz wymazać z powierzchni połowy wszechświata, ale możesz za to zmiażdżyć mięso — czytamy na stronie Firebox.

To jednak nie koniec. Jeśli zdecydujecie się na zakup rękawicy, dodatkowo otrzymacie książkę kucharską pełną dań z motywami Marvela — Stak Tartare, Endgame Pie, czy Pepper Chicken Potts Pie. A to wszystko za jedyne 20 funtów.

To co, kto z was chce zostać Thanosem?

Złota rękawica do ubijania mięsa przy kawałku mięsa Złota rękawica do ubijania mięsa na dłoni mężczyzny Złota rękawica do ubijania mięsa wisząca w kuchni

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News