Jest szansa, że kultowa gra „The Simpsons: Hit & Run” doczeka się odświeżonej wersji

Kadr z gry The Simpsons Hit and Run

The Simpsons: Hit & Run będący niejako rip-offem popularnej serii GTA został wydany ponad 16 lat temu, a na całym świecie gra została sprzedana w milionach egzemplarzy.

Być może nawet byliście jedną z osób, która spędziła niezliczone godziny na jeździe dookoła Springfield, odkrywając spisek kosmitów. Niedawno, twórca gry, Vlad Ceraldi powiedział, że wizja zremasterowania gry na potrzeby dzisiejszego świata, jest jak najbardziej możliwa.

Widziałem dostępne na kilku platformach przeróbki gry. Oczywiście, by powstała nowa, oficjalna wersja, musiałaby wykazać się zainteresowaniem sama firma odpowiadająca za pierwotną grę. Uważam jednak, że byłoby super na nowo odkryć te postacie i ten świat.

Zapytany o grę został również dyrektor ds. rozwoju w Hothead Games. Ceraldi przyznał, że gra przetrwała próbę czas i jest to niewątpliwie rozrywka dla osób w każdym wieku. Wspomniał, że wydanie gry z Simpsonami w roli głównej było dla firmy najwyższym poziomem, jaki mogli osiągnąć. Przyznał także, że na razie rozmowy o ewentualnym odświeżeniu gry były prowadzone jedynie w kuluarach, chociaż fascynuje go wizja przeniesienia gry do współczesnego świata, wykorzystując cały potencjał dostępnej technologii.

Gdyby wyszła nowa wersja The Simpsons: Hit & Run, gralibyście? Dajcie znać!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News