Jessie Ware wystąpi w Warszawie. Za darmo!

Brytyjska wokalistka zagra na Placu Defilad już 4 września w ramach projektu „Warszawa jest trendy”. Na scenie pojawią się również gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej, a wszystkie koncerty są zupełnie darmowe.

Jessica Lois Burrows, znana jako Jessie Ware, łączy soul, R&B, downtempo i dubstep. Sławę przyniosły jej takie utwory, jak „Wildest Moments” czy „Running” z albumu „Devotion” – wydany w 2012 roku – był pierwszym studyjnym krążkiem artystki. Polscy słuchacze pokochali Jessie, która wielokrotnie gościła w naszym kraju. Zagrała na festiwalu Opener w Gdyni (2012) oraz na Selector Festival (2013). Jej występy mogliśmy oglądać w krakowskim klubie Studio, warszawskim Palladium oraz w siedzibie Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Sukces pierwszej płyty sprawił, że jesienią 2014 roku Jessie wydała drugi album, „Tough Love”, którego singiel „Say You Love Me” napisała wraz z Edem Sheeranem. Artystka sukcesywnie podbija nie tylko serca fanów, ale również listy przebojów. Trudno nie ulec jej magnetycznemu głosowi.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Czwartego września na koncercie „Super Warszawa” na scenie, oprócz Jessie Ware, pojawią się LemON, Afromental i Curly Heads. Od 19:00 na Placu Defilad będziecie mogli bawić się przy polskiej i zagranicznej muzyce.

tekst | Alicja Cembrowska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News