Jessie Ware wystąpi w Warszawie. Za darmo!

Brytyjska wokalistka zagra na Placu Defilad już 4 września w ramach projektu „Warszawa jest trendy”. Na scenie pojawią się również gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej, a wszystkie koncerty są zupełnie darmowe.

Jessica Lois Burrows, znana jako Jessie Ware, łączy soul, R&B, downtempo i dubstep. Sławę przyniosły jej takie utwory, jak „Wildest Moments” czy „Running” z albumu „Devotion” – wydany w 2012 roku – był pierwszym studyjnym krążkiem artystki. Polscy słuchacze pokochali Jessie, która wielokrotnie gościła w naszym kraju. Zagrała na festiwalu Opener w Gdyni (2012) oraz na Selector Festival (2013). Jej występy mogliśmy oglądać w krakowskim klubie Studio, warszawskim Palladium oraz w siedzibie Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Sukces pierwszej płyty sprawił, że jesienią 2014 roku Jessie wydała drugi album, „Tough Love”, którego singiel „Say You Love Me” napisała wraz z Edem Sheeranem. Artystka sukcesywnie podbija nie tylko serca fanów, ale również listy przebojów. Trudno nie ulec jej magnetycznemu głosowi.

Czwartego września na koncercie „Super Warszawa” na scenie, oprócz Jessie Ware, pojawią się LemON, Afromental i Curly Heads. Od 19:00 na Placu Defilad będziecie mogli bawić się przy polskiej i zagranicznej muzyce.

tekst | Alicja Cembrowska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News