Jessie i jej ,,Tough Love”

Od kilku miesięcy do sieci stopniowo są wrzucane nowe nagrania zwiastujące kolejne muzyczne dziecko artystki pt. „Tough Love”. Płyta, mimo, iż utrzymana w balladowym klimacie późnych lat 80-tych z domieszką elektroniki oraz ciepłych brzmień soul’u i popu, do którego przyzwyczaiła nas Brytyjka, zaskakuje.

Artystka zdecydowanie rozwinęła się zarówno muzycznie jak i tekstowo. Jak sama twierdzi pracując nad nowym albumem była dużo pewniejsza siebie, co pozwoliło jej na eksperymentowanie i pokazywanie siebie z zupełnie innej strony. Chociaż w swoich tekstach opowiada o trudnej i często niespełnionej miłości, sama jest dziś szczęśliwą mężatką (w sierpniu poślubiła ukochanego jeszcze z czasów dzieciństwa – Sama Burrowsa).

Jessie przeszła długą drogę – od śpiewania w chórkach telewizyjnego show Jack’a Penate’a po światowe estrady muzyczne. Od lat związana jest z wytwórnią PMR Records, która odpowiedzialna jest także za wydanie drugiego album artystki. Gościnnie udzielała się w nagraniach i na koncertach m.in. SBTRKT i Jokera. Po sukcesie pierwszej płyty, magazyn ,,Cash” okrzyknął piosenkarkę brakującym ogniwem między Adele, SBTRKT i Sade. Nie sposób się z tym nie zgodzić.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Premierowe utwory, – ,,Tough Love” i ,,Say You Love Me”, zaledwie ujrzały światło dzienne, a już doczekały się remixów autorstwa m.in. mistrzów gatunku Gorgon City i Shura. Najnowszy zwiastun krążka „Pieces” dorównuje poprzednim singlom. Z tym większa niecierpliwością czekamy na odsłonę wszystkich niespodzianek, które przyszykowała dla nas Brytyjska zaklinaczka dźwięków.

Posłuchajcie jej najświeższych propozycji:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tekst | Nela Sobieszczańska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News