Jeśli kochacie thrillery, to musicie obejrzeć „Ostre Przedmioty” [KONKURS]

Kobieta dotykająca włosów drugiej

Ostre przedmioty to miniserial HBO nakręcony na podstawie powieści Gillian Flynn o tym samym tytule. Co byście zrobili, gdyby na drodze do rozwikłania zagadki morderstwa dwóch dziewczynek zaczęli się… identyfikować z ofiarami?

Produkcję reżyserował Jean-Marc Vallée, a w roli głównej zobaczymy Amy Adams. Ostre przedmioty (Sharp Objects) to ośmioodcinkowy miniserial HBO opowiadający historię dziennikarki Camille Preaker (Amy Adams), która wraca do swojego rodzinnego miasteczka, aby przygotować materiał o morderstwie dwóch dziewczynek. Starając się rozwiązać zagadkę, wraca wspomnieniami do przeszłości i zdaje się identyfikować z młodymi ofiarami.

https://www.youtube.com/watch?v=prlC5CoN02M&feature=youtu.be

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


W produkcji zobaczycie także: Patricia Clarkson (serial HBO Sześć stóp pod ziemią, Party), Chris Messina (serial HBO Newsroom, Operacja Argo), Elizabeth Perkins (serial Trawka), Matt Craven (Życie za życie, Deja Vu), Henry Czerny (serial Dynastia Tudorów) oraz Eliza Scanlen, Taylor John Smith, Sophia Lillis i Madison Davenport.

Serial jest już dostępny na HBOGO. Ale… to jeszcze nie koniec! Tak, jak napisaliśmy na początku, serial jest ekranizacją powieści Gillian Flynn. W związku z tym, mamy do rozdania dwa zestawy gigantyczna torba z napisem Ostre Przedmioty + książka, na podstawie której powstał serial! Wystarczy, że odpowiecie na proste pytanie: jaki tytuł nosi inna powieść Gillian, która została zekranizowana w formie filmu? Odpowiedzi przysyłajcie na halo@hiro.pl, w tytule wpisując KONKURS HBOGO. Kto pierwszy, ten lepszy!

Ostre przedmioty nagrody torba książka 1 Jeśli kochacie thrillery, to musicie obejrzeć „Ostre Przedmioty” [KONKURS]

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News