Jesień z Supreme i The North Face

Dwóch modeli w puchowym kurtkach

Streetwearowa marka Supreme znana jest ze swoich kolaboracji z innymi producentami ubrań. Teraz postanowiła ponownie połączyć siły z The North Face i razem wypuścili jesienno-zimową kolekcję.

Czego możemy spodziewać się w najnowszej dostawie? Tym razem główny nacisk postawiony został na puchowe kurtki oraz spodnie. W jesienno-zimowej kolekcji znalazły się przeciwdeszczowe, wodoodporne kurtki Nuptse Jacket oraz puchówka Mountain Light Jacket, która posiada oddychającą, szczelną powłokę oraz polarowe wykończenie. Dodatkowo, duet Supreme i The North Face zaprezentował spodnie, ocieplane buty i akcesoria pasujące do puchówek, między innymi plecak Pocono, torbę Apex Duffel i nerkę Roo II Lumbar. To, co przyciąga tym razem uwagę to przede wszystkim charakterystyczne, rzucające się od razu w oczy wodoodporne buty Nupste.

Chłopak ubrany na czarno siedzi na krześle

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Cała kolekcja jest spójna i utrzymana w charakterystycznych kolorach. Najnowsze ubrania oraz akcesoria możemy znaleźć zarówno w wersji łączącej głęboką czerń z bardzo modnym, wyrazistym pomarańczem, jak i w wariancie z grafiką przedstawiającą leżące na ziemi liście.

Dwóch mężczyzn stojących na środku ulicy w kurtkach przeciwdeszczowych

Kolekcja będzie dostępna już od 17 listopada w sklepach stacjonarnych Supreme w Nowym Jorku, Los Angeles oraz w Paryżu. Jeżeli nie będziecie w tym czasie w wymienionych lokalizacjach, to możecie spróbować szczęścia w sklepie on-line. Radzimy jednak pospieszyć się, bo kolekcje streetwearowej marki wyprzedają się w błyskawicznym tempie.

Tekst: Olga Retko

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News