Jeremy Scott zaprojektuje ubrania dla psów w ramach Moschino x H&M

Pies z szarej bluzie

W kwietniu bieżącego roku pojawiła się informacja, że Jeremy Scott podejmie się współpracy z H&M, tworząc kolekcję Moschino x H&M. Teraz projektant rzuca nam pierwszy sneak-peak tego, co już niedługo pojawi się na sklepowych półkach.

Jeremy Scott jest znany z zamiłowania do szokowania swoich fanów i tak też jest tym razem. Amerykański projektant pokazał dwie stylizacje dla czworonogów, które powstaną w ramach współpracy z H&M. Do tej pory przedstawione zostały dwa modele – kamizelkę z charakterystycznym printem Scotta, w którą ubrany jest Yorkshire Terrier i szarą bluzę z napisem Moschino na plecach.

Gdy H&M zapytał, czy zrobiłbym z nimi odłam kolekcji przeznaczony dla dzieci, pomyślałem, że wolałbym zrobić coś, czego jeszcze nie robiłem i mój wybór padł na ubrania dla zwierząt!

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Czekamy na pozostałe projekty i jesteśmy podekscytowani tą wizją (tak samo, jak każdym spotkanym na ulicy czworonogiem).

 https hypebeast.com wp content blogs.dir 6 files 2018 09 moschino hm jeremy scott petwear collaboration preview 1 Jeremy Scott zaprojektuje ubrania dla psów w ramach Moschino x H&M https hypebeast.com wp content blogs.dir 6 files 2018 09 moschino hm jeremy scott petwear collaboration preview 2 Jeremy Scott zaprojektuje ubrania dla psów w ramach Moschino x H&M

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News