Categories: trendyviral

Jeden pokój, 100 rolek papieru toaletowego i kot. Tak wygląda esencja kociej radości

Właściciele kotów dobrze wiedzą, że uszczęśliwienie milusińskiego nie jest proste. Przeróżne drapaki, czy zabawki często nie spełniają wygórowanych, kocich wymagań.

Być może będąc kocimi rodzicami zauważyliście, że najprostsze rozwiązania, bywają najskuteczniejsze, jeśli chodzi o poziom zaspokojenia rozrywki waszego kota. Pudełka, papier toaletowy — kluczem do sukcesu. Pewien kot tak bardzo pokochał zabawę papierem, że jego właściciele postanowili przygotować mu wyjątkową niespodziankę.

Kot o imieniu Pusic mieszka z młodą białoruską parą. W grudniu 2014, gdy wrócili do domu z innego miasta, znaleźli na progu pudełko. Ku ich zaskoczeniu, w środku był mały kotek. Niedługo po zaadoptowaniu kociaka, para postanowiła zacząć umieszczać nagrania z nim w internecie, a Pusic szybko stał się internetową sensacją — w końcu wszyscy kochamy kotki. Filmy i zdjęcia z Pusiciem zgromadziły ponad 100 milionów odsłon na YouTubie, Instagramie i Facebook, a liczba ta stale rośnie.

Miłośc Pusica do papieru toaletowego sięga jeszcze czasów, gdy był małym kotkiem. Lubił się nim bawić, jednak właściciele niekoniecznie zachęcali go do uprawiania tej aktywności, mając na uwadze zachowanie porządku w domu. Niedawno jednak postanowili sprawić mu niespodziankę i przypomnieć młodość. Potrzebowali do tego jednego pokoju i 100 rolek papieru, którym wypełnili całą dostępną przestrzeń.

Pusic początkowo nie dowierzał własnym oczom i prawdopodobnie stwierdził, że jego właściciele zwariowali. Po krótkiej chwili konsternacji zaczął szaleć w papierze, a wideo, które możecie zobaczyć poniżej zyskało miano wiralowego. Nie dziwimy się, w końcu to prawdziwa esencja kociego szczęścia.

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

D23 Expo – Disney ogłasza premiery na najbliższe lata

Od 9 do 11 września 2022 roku w Anaheim Convention Center trwało D23 Expo –…

16 godzin ago

Babylon – nowy film z Margot Robbie i Bradem Pittem

Paramount Pictures uchyliło rąbka tajemnicy i udostępniło pierwsze spojrzenie na Babylon, jeden z najbardziej oczekiwanych…

2 dni ago

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w…

2 dni ago

Sky High Farm Workwear i Balenciaga w charytatywnej kolaboracji

Balenciaga, znana z niejednokrotnie kontrowersyjnych kolekcji, a także licznych kolaboracji wychodzących poza ramy mody, przedstawia…

3 dni ago

Google Maps pokazuje najbardziej ekologiczne trasy podróży

Użytkownicy map Google w większości Europy mogą wybrać w aplikacji opcję rekomendacji dotyczących najbardziej przyjaznej…

4 dni ago

Supreme x Nike ACG na jesień 2022

Po kolaboracjach z Nike, SB Blazer Mid i Pope.L, Supreme przygotowuje oczekiwane połączenie z Nike…

5 dni ago