Jazz Cartier wystąpi w Warszawie trzy dni przed Post Malone!

Czarnoskóry mężczyzna stojący na dachu budynku

O tym, że Jazz Cartier to raper, którego warto obserwować pisaliśmy już jakiś czas temu. W końcu prośby naszej redakcji zostały wysłuchane i mocny przeciwnik Drake’a odwiedzi Warszawę i wystąpi na Kredytowej pięć dni przed samym Post Malone. My się jaramy bardziej niż zwykle, a wy?

Samozwańczy książę Toronto to groźna konkurencja dla wszystkich raperów pochodzących z tego miasta, ale przede wszystkim dla Drake’a, którego wydaje się, że ciężko zdetronizować. Chociaż Jazz Cartier nie przekroczył jeszcze dwudziestu pięciu lat, to jego kariera powoli zmierza w kierunku, który sobie obrał kilka lat temu. O tym, że odniesie sukces wiedział od dawna – jedyne co go zaskoczyło to fakt, że stało się to tak szybko.

Jego mixtape „Marauding in Paradise”, który wyszedł w kwietniu ubiegłego roku, zrobił istną furorę, a o Cuzzim zaczęło być głośno nie tylko w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, ale wieści o nim dotarły również do Polski. Już od tego czasu znalazł u nas liczne grono odbiorców, które zachwycone jego nowoczesnym brzemieniem zaczęło masowo zapętlać kawałki z dwóch wypuszczonych mixtape’ów. Nie inaczej było w przypadku „Hotel Paranoia” – powiew świeżości serwowany przez Cartiera i nieco mroczny klimat oddający w pełni charakter Toronto okazał się szansą na sukces. Teraz, samozwańczy książę przyjeżdża ze swoimi produkcjami do Polski, aby pokazać wszystkim Polakom jak powinien brzmieć hip-hop na światowym poziomie oraz udowodnić im, że zasługuje na tytuł, który sam sobie nadał.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Koncert rapera odbędzie się 15 lutego w Warszawie, a dokładnie na Kredytowej 9. Bilety na to wydarzenie będą dostępne w salonach sieci TicketPro. Od poniedziałku można je będzie zakupić poprzez aplikację Going. Koszt wejść z pierwszej puli, która jest limitowana wynosi 59 zł, jednak radzimy pośpieszyć się z ich zakupem. Liczba biletów jest ograniczona, a szkoda przecież przegapić pierwszy i jedyny koncert Cartiera w Polsce!

Tekst: Olga Retko

5/5 - (8 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News