Jay-Z szykuje odzew na album Beyonce

czarno białe zdjęcie czarnoskórego mężczyzny na kanapie

Niedawno duży rozgłos wśród mediów zdobyła Beyonce, dzięki kontrowersyjnej kampanii promującej jej nowy album „Lemonade”. Ze względu na poruszoną tematykę utworów, wszyscy zaczęli mówić o kryzysie małżeńskim, który rzekomo panuje u jednej z najbardziej rozpoznawalnych par. Być może teraz Jay-Z zamierza skupić całą uwagę na sobie, zapowiadając nowy album?

Beyonce nie oszczędzała ostrych słów kierowanych w stronę Jaya-Z, zwracając się między innymi: „Who the fuck do you think I am? You ain’t married to no average bitch, boy, You can watch my fat ass twist, boy, as I bounce to the next dick boy”. Jak wiadomo, wulgarny i szokujący przekaz najlepiej się sprzedaje, dlatego ciekawe w jaki sposób odegra się teraz sam Jay-Z.

Zagraniczne źródła donoszą, że raper już pracuje nad nowym albumem, w którym ma zamiar przedstawić swoją wersję wydarzeń. Szykujemy się na jedną z najbardziej oczekiwanych sprzeczek show-biznesu.

czarnoskóra kobieta i mężczyzna na czarno- białym tleJay-Z podobno chce stworzyć własny obraz rzeczywistości, własne „Lemonade” , w którym podnosi na duchu skrzywdzonych i obrażanych przez dominujące kobiety mężczyzn. Ale oczywiście może być to wszystko tylko grą marketingową pary, która wie na czym najlepiej zarabia się w tej branży.

Niektóre źródła informują, że raper musiał być świadomy tekstów używanych w piosenkach swojej żony, a przede wszystkim zaakceptować treść. Dlatego wszystko to wygląda na doskonale obmyślony plan na biznes Beyonce i Jaya-Z, którzy wraz z uwagą swoich fanów przyciągają również dolary.

Beyonce rzuca dolarami

Tekst | Kinga Wiśniewska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News