Jaś Kapela: “Mój przeciwnik powinien być przystojny”

jaś kapela

Jasia Kapeli przedstawiać absolutnie nie trzeba, ale i tak to zrobimy, gdyż czynność ta jest nie lada przyjemnością. Jego walka na pierwszej gali Prime Show MMA wzbudziła mnóstwo kontrowersji i nikt nie spodziewał się, że wyjdzie z niej żywy.

Jaś jednak nie odwiesza przysłowiowych rękawic na kołek i kontynuuje swoją karierę jako fighter.

Wojownik MDMA

Jaś Kapela to lewicowy aktywista, poeta, pisarz, redaktor Krytyki Politycznej, a od niedawna również wojownik. W swojej pierwszej walce w ramach freakfightowej gali Prime Show MMA z łatwością – lecz ku zaskoczeniu niemal wszystkich – pokonał Ziemowita Piasta Kossakowskiego. Zmotywowany tym sukcesem kontynuuje swoją sportową karierę.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kapela pojawił się na oficjalnej konferencji przed kolejną edycją wspomnianej gali. Nie mogło obyć się bez kontrowersji, bo pomiędzy nim a innym zawodnikiem tej federacji doszło do sprzeczki słownej (i fizycznej). Znany z programu Królowe życia Megakot wyzwał Jasia Kapelę na pojedynek, lecz naczelny polski lewak odmówił. Na to Megakot zasugerował, że Jaś Kapela się go boi, więc… doszło do bójki, w ramach której nasz bohater udowodnił, że strach nie jest dla niego znajomym uczuciem.

Z kim będzie walczyć Jaś Kapela?

Póki co, choć Jaś Kapela pojawił się na konferencji przed galą Prime Show 2: Kosmos, nie wiadomo, z kim będzie on ostatecznie walczył. Propozycji jest mnóstwo, jednak sam zainteresowany bardzo przebiera w kolejnych ofertach. W rozmowie z nami wyjawił kilka sekretów.

Kuba Łaszkiewicz: Jasiu, dlaczego jest Ci tak trudno znaleźć przeciwnika?

Jaś Kapela: Za wysokie oczekiwania.

Myślisz, że się Ciebie boją?

Oczywiście. Ziemowita praktycznie usunąłem z internetu. Pierwsze moje zwycięstwo było zaskoczeniem, a teraz prawie wszyscy już wiedzą, że trenuję ciężko, jestem silniejszy niż wyglądam, a w oktagonie zamieniam się w bestię. A ja też nie chcę się bić z byle kim.

A kto by był dla Ciebie idealnym rywalem? Czym powinien się charakteryzować ów delikwent?

Powinien być przystojny, wygadany, inteligentny i na tyle arogancki, żeby za dużo nie ćwiczył i żebym z nim wygrał.

Zobacz także: Post Pxrn Festival kontra Młodzież Wszechpolska

Post Pxrn Film Festival kontra Młodzież Wszechpolska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News