Categories: markimoda

Jared Leto twarzą kampanii Gucci

Czy są jeszcze role, którymi może zaskoczyć nas Jared Leto? Okazuje się, że tak. Tym razem aktor podjął kolejne wyzwanie i został twarzą kampanii perfum Gucci Guilty. Co z tego wyszło? Zobaczcie sami!

Ostatniej kinowej roli Jareda Leto bardzo daleko do jego najnowszej kreacji w nadchodzącej kampanii Gucci Guilty. Aktor o wielu twarzach tym razem „zamieszkuje” willę w Wenecji, gdzie oddaje się błogiemu lenistwu z dwiema kobietami – razem z nim w kampanii występują Julia Hafstrom i Vera Van Erp. Całość utrzymana jest w spokojnym, mglistym klimacie, niezwykle miłym dla oka, szczególnie dla fanek Leto, który występuje z…nagim torsem.

Jared Leto znany jest ze swojego poświęcenia do powierzanych mu ról. Na jego koncie są liczne zmiany wagi, od skrajnego wychudzenia, do nabierania kilogramów, by lepiej odzwierciedlić bohaterów. Tym razem wygląda na to, że fizycznych poświęceń nie było, ale jak sam Leto mówi: „Pokazanie czegoś nieprzewidywalnego w przypadku tak ikonowej marki jak Gucci, jest czymś bardzo trudnym”. Aktor był już widywany w strojach Gucci i na pokazach mody. Było to więc kwestią czasu, gdy uznawany za jednego najpiękniejszych ludzi świata zostanie twarzą największych marek.

Koncept kampanii polegał na odzwierciedleniu klimatu weneckiej willi, odziedziczonej po dalekim krewnym. Nie zabrakło więc satynowych i jedwabnych szlafroków, przepychu, złotych zdobień i lejących się materiałów, w których wiją się piękności. Czym byłaby Wenecja bez gondoli i kanałów? Te oczywiście także się pojawiają. Poza tym, Jared Leto, w wannie, i efekt zmysłowego luksusu w stylu Gucii gwarantowany.

Pierwsze informacje o tym, że Leto podejmuje współpracę z Gucii pojawiły się już w zeszłym roku, ale na efekty musieliśmy długo czekać. 30-sekudnowy spot i dłuższy wywiad z aktorem dotyczący kampanii są już dostępne online. Zastanawiamy się tylko nad nazwą perfum – Guilty. Czy wpatrywanie się w ekran i odtwarzanie kilkukrotnie spotu to powód, by czuć się guilty? Chyba nie.

Tekst: Kasia Jaworska

Komentarze
5/5 - (2 votes)
Klarysa Marczak

Recent Posts

Maya Hawke i jej marzycielski świat na albumie „MOSS”

Pierwszego dnia jesieni 2022 roku Maya Hawke podarowała swoim słuchaczom idealny soundtrack do podziwiania złotych…

17 godzin ago

Stylowe mścicielki w „Zróbmy zemstę” [recenzja]

16 września 2022 roku odbyła się premiera produkcji oryginalnej Netflix zatytułowanej „Zróbmy zemstę” – prawdziwej…

2 dni ago

Na czym polegają studia interaktywne?

Studenci wybierający naszą uczelnię i dostępne na WSB-NLU kierunki, mają możliwość studiowania w trybie niestacjonarnym,…

2 dni ago

Poczet pisarzy różnych: Andrzej Stasiuk

Zbiór  „Grochów”, wydany ostatnio przez Czarne, to dobra okazja, aby przypomnieć sobie wczesne książki Andrzeja Stasiuka,…

3 dni ago

TOP 10: Najlepsze polskie gry komputerowe

Polski rynek gier komputerowych jest znacznie bardziej rozległy, niż można przypuszczać. Już od zamierzchłych lat…

4 dni ago

Najlepsze gejowskie kluby w Polsce

Doskonała muzyka, duży parkiet, smaczne i niezbyt drogie drinki... co jeszcze charakteryzuje godny uwagi klub…

4 dni ago