Japońskie koleje przepraszają, że pociąg odjechał 25 sekund za wcześnie

Kto podróżuje, regularnie korzystając z usług naszego poczciwego PKP, ten wie, że jednak Polska to nie Japonia. Mimo to poczytajmy o kraju, gdzie obowiązują nieco odmienne standardy.

Wspomniana w tytule wpadka zdarzyła się 11 maja o 7:11:35 (tak, dokładnie o tej godzinie), gdy 12-wagonowy pociąg jadący z Notogawa Station do Nishi-Akashi opuścił stację 25 sekund przed czasem. Pomyślicie: eeee, nic takiego się nie stało. Nie pomyślała tak jednak spółka przewozowa i natychmiast wydała oficjalnie oświadczenie w tej sprawie.

Przepraszamy naszych klientów za ogromną niedogodność, nasze postępowanie jest niewybaczalne. Będziemy dokładnie badać zaistniałą sytuację i starać się, by taki incydent więcej nie miał miejsca.

No cóż, przenosząc się z powrotem do Polski, powiemy tyle: nam musi wystarczyć automatycznie generowane przez syntezator mowy: Opóźnienie zwiększyło się do 200 minut. Za opóźnienie przepraszamy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News