JAMAJKA. RAJ NA ZIEMI

# Jamaican Blue Mountain Coffee

Obiekt pożądania prawdziwych koneserów kawy. Jej łagodny smak i zniewalający aromat warte są każdej ceny. Ze względu na sprzyjający, chłodny i mglisty klimat uprawiana jest jedynie w jamajskich Górach Błękitnych. Ręczna praca przy zbiorach oraz uwaga z jaką selekcjonowane są ziarna, czynią z niej najlepszą kawę na świecie.

blue mountain coffee
www.vipattractions.com

#Jack Sprat Restaurant

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Niezwykła restauracja, gdzie serwowane są najlepsze lokalne potrawy. Na miłośników dobrej kuchni czekają także ryby, owoce morza, a nawet pizza. Charakterystyczny wystrój w stylu boho, dobiegająca z głośników muzyka dancehall oraz piękne widoki na plażę sprawiają, że jest to ulubione miejsce nie tylko turystów, ale i miejscowych.

jack_sprat_restaurant
http://www.jakeshotel.com/

#Reggae Sumfest

Największy jamajski festiwal muzyczny. Co roku do Montego Bay zjeżdżają się fani gorących rytmów, by wspólnie bawić się przy muzyce najlepszych lokalnych artystów. Co więcej, na festiwalu goszczą również zagraniczne gwiazdy. Do tej pory Reggae Sumfest odwiedzili Usher, 50 Cent oraz Rihanna.

reggae-sumfest
djkaas.com

#Coronation Market

Do mieszczącego się w Kingston bazaru zjeżdżają się kupcy z całej wyspy. Dostępne tu lokalne warzywa i owoce są nie tylko świeże i smaczne, ale także niewiele kosztują. Towarzyszący sprzedaży gwar oraz niesamowita mieszanka zapachów tworzą z targu miejsce, które na długo zapada w pamięć.

www.existexpire.com
www.existexpire.com

#Bamboo Rafting

Miłośnicy mniej konwencjonalnych przygód z pewnością pokochają rafting. Podróż rzeką na bambusowych deskach jest niesamowitym przeżyciem. Dzika przyroda z tej perspektywy robi spektakularne wrażenie. Wbrew pozorom podróż jest bezpieczna i odprężająca.

http://www.jamaicarafting.com/
http://www.jamaicarafting.com/

Tekst | Wioleta Żochowska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News