Jakie pozycje seksualne są najczęściej wyszukiwane w Google?

Czarno-białe zdjęcie pary całującej się w łóżku

Czytając tytuł pewnie pomyślicie o najdziwniejszych pozycjach, jakie można sobie wyobrazić. Bo w końcu po to istnieje Google, aby nieznane stało się znanym. Macie trochę racji, a trochę niekoniecznie.

Flowercard poszperało w odmętach narzędzi Google i stworzyło raport, pokazujący jakich pozycji seksualnych najczęściej wyszukują mieszkańcy Anglii. Ubolewamy, że nie Polski — ale sądzimy, że wyniki i tak są godne opublikowania.

Grupa używając Google Keyword Plannera sprawdziła najczęściej wyszukiwane pozycje seksualne w miastach powyżej 100 tysięcy mieszkańców.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


I tu następuje to, o czym pisaliśmy na wstępie. Najczęściej wyszukiwaną pozycją jest misjonarska — ponad 42 tysięcy zapytań w ciągu miesiąca. Niby najbardziej klasyczna, a jednak niekoniecznie. Może warto wpisać w Google tę frazę i się przekonać, czego jeszcze nie wiemy o tej pozycji?

Przechodząc dalej, na drugim miejscu znalazła się pozycja na pieska – 37 tysięcy zapytań miesięcznie. Następnie pozycja, która nazywa się reverse cowgirl — kobieta jest na górze, lecz odwrócona do partnera plecami (30 tysięcy wyszukiwań), a zaraz po niej klasyczna pozycja z kobietą na górze — cowgirl. W przypadku tej drugiej można odnotować wyraźny spadek wyszukiwań — raptem 19 tysięcy miesięcznie. Na samym końcu znalazło się łyżeczkowanie (15 tysięcy zapytań) i 69 (12 tysięcy).

I co, zaskoczeni? My trochę tak.

Zobacz także: 6 seriali i filmów na Netflix, które otwarcie mówią o seksie

32d75a995c61da992b015d05d3fe9262 Jakie pozycje seksualne są najczęściej wyszukiwane w Google?

1/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News