Jakie niespodzianki kryją najtańsze hotele na świecie?

Okno za którym widać ścianę z cegieł i popielniczka z zakazem palenia

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu chciał nieco zaoszczędzić i wynajął jeden z tańszych hoteli dostępnych w ofercie wypoczynkowej. Dla jednych skończyło się to lepiej, dla drugich gorzej.

Powodów mogło być wiele – chcieliście zaoszczędzić, lepsze hotele były już pełne, albo po prostu nie czytaliście recenzji. Dzień przyjazdu nadszedł i… czekały na Was niespodzianki. Jakie? Może liczycie na opowieści rodem z hotelowych horrorów, ale nie tym razem.

Zaczynając od windy, gdzie trzeba wcisnąć 6, by wjechać na 2 piętro, czy okno bez okna – zaczynajmy naszą podróż przez najgorsze hotelowe niespodzianki, jakie zastali wczasowicze z całego świata. Pamiętajcie – im dalej w dół strony, tym gorzej. Zapnijcie pasy!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zdjęcie szafki z papierem toaletowym, a obok toalety Zdjęcie kartki z informacją o awarii windy Łóżko, a obok niego przeszklona toaleta Zakopany teren baenu Karta, zeby nie czyscic ryb w pokoju W jednym pokoju łóżko, zlew i toaleta Drzwi od szafki, a za nimi ściana Okno bez okna Popielniczka z zakazem palenia Kratka wentylacyjna bez otworu Solniczka z solą w opakowaniu Czajnik z krótkim kablem Klamka uniemozliwiajaca otwarcie szafki Zle zalozony papier tolaetowy Okno, a za nim od razu sciana z cegieł Mała lazienka z wanna, zlewem i toaletą Okno hotelowe z widokiem na śmietnik Kran z wodą lejącą się na kran

4/5 - (3 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News