Lato uwalnia w nas naturę odkrywcy. Jakie drinki będą królować podczas letnich wieczorów?

Przybliżenie na kieliszek z drinkiem

Lato uwalnia w nas naturę odkrywcy. Chętnie sięgamy wówczas po rozwiązania, które są obietnicą ciekawych, zaskakujących wrażeń.

Dotyczy to również drinków, zwłaszcza tych, serwowanych podczas spotkań z przyjaciółmi i znajomymi. Żeby jednak sprostać temu zadaniu, potrzebna jest inspiracja. Tę zaś gwarantują nowe packi Copa Finlandia. Zestawy, które tworzą wariant smakowy doskonałej wódki Finlandia oraz niezwykły kieliszek typu copa, przypadną do gustu osobom, które cenią proste, ale niebanalne rozwiązania.

Stwarzają one możliwość tworzenia łatwych, przepełnionych bogatym wachlarzem smaków drinków, serwowanych w pięknych i efektownych kieliszkach. Finlandia Cranberry Vodka oraz Finlandia Lime Vodka w zestawach z kieliszkami typu copa to doskonała propozycja dla osób, które poszukują niezwyczajnych pomysłów na letnie wieczory z przyjaciółmi i znajomymi.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Finlandia Cranberry Vodka z kieliszkiem typu copa jest idealną propozycją dla osób poszukujących wódki o wyraźnym smaku świeżej żurawiny, która perfekcyjnie komponuje się z delikatną kwasowością lemoniady. Razem tworzą łatwy w wykonaniu drink o orzeźwiającym bukiecie smakowym, który serwowany w kieliszku copa, pozwala przez długie chwile delektować się magią wakacyjnych wieczorów.

Drink z żurawiną

Finlandia Cranberry Vodka & lemoniada
1. Wypełnij kieliszek lodem
2. Dodaj 40 ml Finlandia Cranberry Vodka oraz 120 ml lemoniady
3. Udekoruj owocami żurawiny

Finlandia Lime Vodka z kieliszkiem typu copa to nieodłączny element upalnych, letnich wieczorów. Wyczuwalny aromat świeżej limonki, charakterystyczny dla Finlandia Vodka, łączy się w harmonijną całość z colą, tworząc kompozycję o rześkim smaku. Drink podany w kieliszku typu copa pozwala poczuć prawdziwą radość wspólnie spędzanych chwil.

Drink z colą i limonką

Finlandia Lime Vodka & cola
1. Wypełnij kieliszek lodem
2. Dodaj 40 ml Finlandia Lime Vodka oraz 120 ml coli
3. Udekoruj skórką z limonki

Żyj niezwyczajnie. Pij odpowiedzialnie. www.pijodpowiedzialnie.pl

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News