Jak z tarki kuchennej zrobić lampę? Nietypowe DIY ✂️

Zdjecie żyrandola, który został zrobiony z tarki do sera. Na desce zwisajacej z sufity przyczepione są 4 tarki do sera, a wewnatrz nich zamocowane żarówki, które tworzą oświetlenie pokoju. Na górnej czesci przymocowanej deski leżą rośliny.

Jak można kreatywnie wykorzystać wieszaki na ubrania, rowerowe zębatki, żelki, sztućce, bębny, denka plastikowych butelek lub wihajstry od puszki z colą? Otóż każdą z wymienionych rzeczy można wykorzystać, aby zmontować swój własny żyrandol.

Mała plastikowa łyżeczka to już nie tylko przedmiot, który pomaga nam poskromić mały głód. Tarka nie jest już jedynie przedmiotem używanym jedynie w kuchni. Zębatki rowerowe również odsłaniają nam swoje nowe oblicze. Papierki kojarzone z wyrobami cukierniczymi również zyskują nowe życie. Nowe zastosowanie wieszaków może sprawić, że wszystkie ubrania rzucimy na jedno krzesło.

Nietypowe wykorzystanie żelek może zadecydować o tym, że kupimy ich cały karton, a nie spożyjemy ani jednej. Panamy lub cylindry, zamiast zdobić nasze głowy, będą zwisały z sufitu. Przekonajcie się,  z czego możecie skonstruować własny żyrandol lub abażur, zapewniając sobie nie tylko reakcję wow wśród odwiedzających Was gości, ale często też niespotykane efekty świetlne.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Zdjecie kapeluszy zwijajacych z sufitu, ktore służą jako abażury. Wewnatrz nich jest żarówka, która daje swiatło. W tle widać białą sciane i ucięte do połowy obrazy. Żyrandol zrobiony z żelek, które zwisają na sznurkach o różnej długości tworząc tym samym kulę. Żyrandol, który wykonany własnoręcznie po zapaleniu żarówki tworzy na ścianach pokoju leśny motyw. Czujemy się jakbyśmy byli nie w swoich domowych pieleszach, a raczej w parku. Żyrandol z zębatek rowerowych. Zapalona w srodku żarówka w połączeniu z konstrukcją daje niesamowity efekt na ścianach w postaci cieni zębatek Żyrandol zmontowany z wieszaków na ubrania. Paląca się wewnatrz żarówka w połączeniu z konstrukcją daje niesamowity efekt świetlny. Zdjęcie żyrandola zmontowanego z wieszaków z innej perspektywy. Konstrukcja żyrandola zrobionego z zębatek rowerowych. Wykorzystano bardzo dużo sprzętu rowerowego by stworzyć okrąg pośród którego ukryta jest żarówka. Żyrandol, który został zrobiony z papierków, które wykorzystuje się do pieczenia ciastek.

Tekst: Jakub Paciorek

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News