Jak wyglądałbyś, gdybyś założył swoje wszystkie ubrania na raz?

Dwoje lubi obłożonych ubraniami

Soft Shells to seria fotografii stworzona przez kanadyjską artystkę Libby Oliver pokazująca co by się stało, gdybyśmy założyli wszystkie nasze ubrania na raz… może niedosłownie.

Każdego poranka budzimy się, stajemy przed szafą i wybieramy warstwy materiału, którymi zakrywamy nasze ciało. Libby Olivier uznała ten proceder za nieco dziwny. Z tego powodu powstała nietypowa seria portretów bez twarzy, która ma za zadanie pogłębić świadomość dotyczącą relacji pomiędzy modą, tożsamością, a pochłaniającym nas (dosłownie) konsumpcjonizmem.

Czytaj również: Czy racjonalny konsumpcjonizm uratuje świat?

11 2 Jak wyglądałbyś, gdybyś założył swoje wszystkie ubrania na raz? 10 4 Jak wyglądałbyś, gdybyś założył swoje wszystkie ubrania na raz? 9 4 Jak wyglądałbyś, gdybyś założył swoje wszystkie ubrania na raz? 8 6 Jak wyglądałbyś, gdybyś założył swoje wszystkie ubrania na raz? 7 7 Jak wyglądałbyś, gdybyś założył swoje wszystkie ubrania na raz? 6 6 Jak wyglądałbyś, gdybyś założył swoje wszystkie ubrania na raz? 5 6 Jak wyglądałbyś, gdybyś założył swoje wszystkie ubrania na raz? 4 7 Jak wyglądałbyś, gdybyś założył swoje wszystkie ubrania na raz? 2 10 Jak wyglądałbyś, gdybyś założył swoje wszystkie ubrania na raz? 1 10 Jak wyglądałbyś, gdybyś założył swoje wszystkie ubrania na raz? 0 7 Jak wyglądałbyś, gdybyś założył swoje wszystkie ubrania na raz? 3 8 Jak wyglądałbyś, gdybyś założył swoje wszystkie ubrania na raz? 13 3 Jak wyglądałbyś, gdybyś założył swoje wszystkie ubrania na raz?


Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News