Jak wygląda życie squattersów w Anglii?

Mężczyna golący głowę drugiemu i dwójka mężczyzn wyciągająca trzeciego ze śmietnika

Ricky Adam spędził cztery lata na fotografowaniu squattersów mieszkających w Leeds, UK. Zobaczcie serię zdjęć Edge of Living.

Zdjęcia powstawały pomiędzy rokiem 2009 a 2013. Edge of Living to seria zdjęć pokazująca wzloty i upadki wynikające z koczowniczego trybu życia, które kręci się dookoła picia, palenia, poszukiwania źródeł bieżącej wody, prądu i nurkowaniu w śmietnikach.

Poza wglądem w życie squattersów seria ta doskonale pokazuje też zmiany, jakie zachodziły w ciągu lat, gdy fotograf tworzył swój projekt. W tym momencie Policja ma prawo aresztować i eksmitować squattersów z ich koczowniczych obozowisk, wtedy nie stanowiło to żadnego problemu.

Więcej prac Adama możecie znaleźć na jego oficjalnej stronie.

9 2 Jak wygląda życie squattersów w Anglii? 1 2 Jak wygląda życie squattersów w Anglii? 2 3 Jak wygląda życie squattersów w Anglii? 3 3 Jak wygląda życie squattersów w Anglii? 4 3 Jak wygląda życie squattersów w Anglii? 5 3 Jak wygląda życie squattersów w Anglii? 6 3 Jak wygląda życie squattersów w Anglii? 7 3 Jak wygląda życie squattersów w Anglii? 8 2 Jak wygląda życie squattersów w Anglii? 0 2 Jak wygląda życie squattersów w Anglii?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News