Jak wygląda życie na najbardziej znanej plantacji marihuany?

Człowiek schowany za krzewem konopi, a obok ręce podające sobie skręta

Jeśli nigdy nie słyszeliście o Mel Franku, to musicie wiedzieć, że to właśnie on jest uznawany za ojca chrzestnego wszystkich plantacji konopi na świecie.

Mel jest także autorem pierwszej instrukcji hodowania marihuany, nazwanej Marijuana Grower’s Guide Deluxe, napisanej w 1978 roku, na długo przed tym, jak gdziekolwiek używka ta została uznana za legalną.

W świecie hodowców konopi Mel Frank jest prawdziwą legendą. I co ciekawe, napisane kilkadziesiąt lat temu porady dotyczące hodowli marihuany nadal są aktualne. Jak niektórzy mówią, książka autorstwa Mela to prawdziwa Biblia dla hodowców konopi.

Jednak to nie książka jest motywem przewodnim tego artykułu, a niesamowita seria zdjęć stworzona przez Mela, pokazująca plantacje konopi z ponad 30-letnim stażem, od kuchni.

Zobacz także: Zdjęcia pokazujące kulisy szkolnych dyskotek lat 90-tych

5 1 Jak wygląda życie na najbardziej znanej plantacji marihuany? 4 1 Jak wygląda życie na najbardziej znanej plantacji marihuany? 3 1 Jak wygląda życie na najbardziej znanej plantacji marihuany? 0 1 Jak wygląda życie na najbardziej znanej plantacji marihuany? 1 1 Jak wygląda życie na najbardziej znanej plantacji marihuany? 2 1 Jak wygląda życie na najbardziej znanej plantacji marihuany? 14 1 Jak wygląda życie na najbardziej znanej plantacji marihuany? 13 1 Jak wygląda życie na najbardziej znanej plantacji marihuany? 11 1 Jak wygląda życie na najbardziej znanej plantacji marihuany? 10 1 Jak wygląda życie na najbardziej znanej plantacji marihuany? 9 1 Jak wygląda życie na najbardziej znanej plantacji marihuany? 8 1 Jak wygląda życie na najbardziej znanej plantacji marihuany? 7 1 Jak wygląda życie na najbardziej znanej plantacji marihuany? 6 1 Jak wygląda życie na najbardziej znanej plantacji marihuany?

3/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News