Jak we śnie

Monochromatyczne, minimalistyczne widoki, to perfekcyjnie współgrające tło dla odważnych form, które przybrały ubrania ekskluzywnych marek. Futurystyczne projekty zostały połączone z technicznymi materiałami i fakturami, by stworzyć stylizacje, które odwzorowują i naśladują tereny Islandii. Wszystko to zostało uchwycone przez fotograf Karry Dean.

Białe kombinezony przypominające ubrania ochronne noszone w trakcie epidemii odzwierciedlają śnieg i lodowce. Czerwone anoraki to przeniesienie na materiał gorącej lawy z czynnych w tym rejonie wulkanów. Z kolei czarne, błyszczące plastikowe komplety to aluzja do chmur pyłu wulkanicznego i skał, które w większości tworzą ten tajemniczy krajobraz.

Trzeba przyznać, że srebrny oversizowy płaszcz z żółtymi elementami czy przezroczyste kombinezony to raczej ubrania niedostępna dla zwykłych śmiertelników.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Jeżeli już mowa o ludziach i pierwiastku obcym. To te odjazdowe, niecodzienne stylizacje w połączeniu z magicznymi widokami przenoszą nas już nie tylko do innej przestrzeni, ale też na inną, odległą o lata świetlne planetę.

Kolorowe plastikowe formy kojarzą się z uniformami filmowych przedstawień kosmitek. A mgła, z której wyłania się modelka Hannah Holman sprawia, że możemy pomylić ją z istotą z zupełnie innej galaktyki.

 iceland-editorial-kerry-dean-1

iceland-editorial-kerry-dean-3

iceland-editorial-kerry-dean-4

iceland-editorial-kerry-dean-5

iceland-editorial-kerry-dean-6

iceland-editorial-kerry-dean-2

iceland-editorial-kerry-dean-10

iceland-editorial-kerry-dean-8

 

zdjęcia | kerryjdean.tumblr.com

tekst | Monika Nowińska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News