Jak Warszawska Impreza Basenowa, to gdzie? W ISKRZE!

Plakat Warszawskiej Imprezy Basenowej

Nie trzeba jechać do Stanów Zjednoczonych aby przeżyć jedyne w swoim rodzaju Pool Party, a tym właśnie mianem, bez kompleksów polskości określa swoją imprezę ekipa Iskry Pole Mokotowskie!

Po wielokrotnie udanych edycjach Warszawskiej Imprezy Basenowej i sprzyjającej pogodzie, już w tę sobotę odbędzie się kolejna edycja słynnego Pool Party! Tym razem na wszystkich czeka jeszcze więcej wszystkiego: od zabawek i dekoracji, po DJ’ów. Jedyne, co będzie niezmienne, to dobrze znany Was basen Iskry.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Po za wymienionymi atrakcjami, organizatorzy tego dnia chcą kultywować tradycję miejsca, w jakim znajduje się ISKRA Pole Mokotowskie i cofnąć się o 50 lat do czasów świetności basenów SKRY nazywanych wtedy targowiskiem próżności, na którym całymi dniami Warszawiacy oddawali się zabawie i niczym nieskrępowanej integracji w strojach kąpielowych!

Muzycznymi ratownikami w tę sobotę będą: Truant, Goga M aka Lil Bustard, NuCasa oraz Nowosad. Start o godzinie 22:00, wejście 10 PLN; lista FB do północy wchodzi za darmo, a osoby w strojach kąpielowychcałą noc za free! Więcej informacji tutaj.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News