Jak sprzedawczyni chleba została modelką

Przez kilka ubiegłych miesięcy byliśmy świadkami wielu śmiesznych, niekiedy zupełnie wyciągniętych z kontekstu wydarzeń, które spowodowały, że randomowe osoby z ulicy stały się sławne i rozpoznawalne. Albo jak w przypadku tej pani, dostały kontrakt do podpisania.

Podobno w bajki i dobre wróżki wierzą tylko dzieci, co jednak zrobić w sytuacji, gdy przytrafiają się one zupełnie przypadkowym dorosłym? Niezwykła historia Olajumoki Orisaguny dopadła cały internet, dlatego my również nie mogliśmy przejść obok niej obojętnie. Podczas sesji zdjęciowej w Nigerii, w której brał udział m.in. Tinie Tempah, na każdym zdjęciu jesteśmy w stanie zauważyć niczego nieświadomą, młodą kobietę, która wówczas sprzedawała chleb na ulicy. Fotograf Ty Bello był tak zachwycony tą koncepcją wytworzoną z przypadku, że odnalazł kobietę i zapewnił jej kontrakt z agencją modeli w efekcie czego, pojawiła się już na okładce This Day Style! Sami oceńcie.

1

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


2

3

4

6

55

tekst | Nicole Szczekocka

2/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News