Jak sprzedawać narkotyki w sieci, Tuca i Bertie, nowy sezon The Rain. 10 nowości, które pojawią się w maju na Netflix

Trzy zdjęcia promujące nowe seriale Netflix

Uwierzycie, że już niemalże połowa 2019 za nami? Bo my pamiętamy Nowy Rok, jakby był wczoraj. Na szczęście, plusem upływającego czasu są z pewnością nowości serialowe i filmowe, które pojawią się w tym miesiącu na Netflix!

Jak co miesiąc, przygotowaliśmy dla Was zestawienie 10 polecanych przez nas pozycji, które zadebiutują (i podbiją wasze serca) na Netflix w maju. Nowy serial twórców Bojacka Horsemana, drugi sezon The Rain, a może… serial o tym, jak szybko sprzedać narkotyki w sieci? Wybierzcie swoich ulubieńców!

1. Tuca i Bertie

Animowany serial komediowy o perypetiach mieszkających w tym samym budynku kobiet-ptaków — jednej nieznającej trosk i jednej mającej ich aż za wiele.

Premiera: 3 maja

2. Undercover

Dwójka tajnych agentów bierze na cel ważnego producenta ecstasy wiodącego luksusowe życie na holendersko-belgijskim pograniczu.

Premiera: 3 maja

3. Już nie żyjesz

Pełen czarnego humoru serial o potężnej przyjaźni łączącej wiecznie zestresowaną wdowę i pięknoducha z przerażającą tajemnicą na koncie.

Premiera: 3 maja

4. Abyss

Prokurator odkrywa, że po wypadku obudziła się w zupełnie nowym wcieleniu. Wkrótce dowiaduje się też, że nie jest jedyną osobą, która żyje w nowym ciele.

Premiera: 6 maja

5. The Rain: Sezon 2

Simone i przyjaciele, zamknięci w bezpiecznej strefie, muszą znaleźć lek, zanim wirus zabije Rasmusa i doprowadzi do zagłady ludzkości.

Premiera: 17 maja

6. WHAT/IF

Trzymający w napięciu serial w stylu neo-noir, w którym para biednych nowożeńców przyjmuje lukratywną, lecz etycznie wątpliwą ofertę od tajemniczej kobiety.

Premiera: 25 maja

7. Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)

Ciamajdowaty nastolatek zaczyna sprzedawać narkotyki przez internet, aby zaimponować byłej dziewczynie. Wkrótce staje się jednym z największych europejskich dilerów.

Premiera: 31 maja

8. Gorzkie wino

Grupa przyjaciółek wybiera się na weekend do hrabstwa Napa, aby uczcić 50. urodziny jednej z nich. Szybko jednak dają o sobie znać dawne animozje.

Premiera: 10 maja

9. Joy

Czarnoskóra kobieta z dzieckiem na ręku

Pracująca w Austrii nigeryjska prostytutka uczy swojego fachu pewną nowicjuszkę. Czy zaryzykuje i spróbuje zawalczyć o swoją wolność?

Premiera: 24 maja

10. Perfekcja

W tym thrillerze o zawiłej fabule wirtuozka wiolonczeli po długiej przerwie w karierze odszukuje dawnych mentorów i odkrywa, że mają nową utalentowaną uczennicę.

Premiera: 24 maja

11. Nadal mało?

Rate this post