Śpiąca królewno, jak sobie pościelesz?

„Sen to zdrowie”, „Sen jest najlepszym lekarstwem na wszystko” – niezaprzeczalnie spanie jest ważnym elementem naszego życia i nie powinniśmy go bagatelizować. Przeciętny człowiek powinien spać około 8 godzin dziennie, ale, jak wiadomo, w dobie powszechnego braku czasu na wszystko, nie każdemu się to udaje.

Dodatkowym problemem jest bezsenność, która dotyka coraz większej liczby Polaków. Przyczyny są różne: zła dieta, wysoka temperatura w pokoju, stres, choroby czy po prostu niewygodne i nieprzystosowane miejsce do spania. No właśnie! „Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz”. Dobrze dobrana, wysokiej jakości pościel może zapewnić nam błogi odpoczynek i sprawić, że rano będziemy wypoczęci i gotowi na kolejny dzień wrażeń.

www.dobraposciel24.pl-POS_AMELIA_B+TUK

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Gdzie szukać? Duży wybór, szeroka gama rozmiarów i rodzajów pościeli, prześcieradeł, kołder i poduszek czeka na nas w hurtowni „Mack” i na portalu ”dobraposciel24.pl”, która zajmuje się dystrybucją wyrobów pościelowych. Piękne wyroby, które na pewno wzbogacą każde wnętrze. Satyna, satyno-bawełna, kora, adamaszek, jedwab, flanela, bawełna, frota – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Materiał ma znaczenie – nie może nas uczulać, drapać, musi być miękki i przyjemny. Na szczęście tak szeroki wybór tkanin, które znajdziemy w hurtowni, pozwala dopasować materiał do naszych potrzeb i spać pod nim spokojnie. Mówi się, że mimo wszystko najważniejsze jest to, co w środku. Tu też mamy duże pole manewru: wkłady anilanowe, silikonowe, z pierza, wełny owczej czy sztucznego puchu. Nie zawiedziecie się, jeżeli waszym zdaniem również rozmiar ma znaczenie – na pewno znajdziecie tu ten jedyny i nie będziecie się martwić, że spod kołdry będą wystawać Wasze stopy. Co najwyżej może spod niej wystawać jakaś ładna piżama czy bielizna – ją również znajdziecie w sklepie.

CHP_PECIONE_GR_05

W ofercie są również kolorowe koce – nam najbardziej podobają się wzory imitujące zwierzęcą sierść. Na pewno posłużą nam w letnie wieczory spędzane nad Wisłą, wakacje nad morzem czy wiele innych okazji. Dobry koc zawsze się przyda. Są również ręczniki, a na nich nawet Kubuś Puchatek, Myszka Miki i Hello Kitty. Gdy będziemy wygrzewać się na takim ręczniku, nikt nie przejdzie obok nas obojętnie.

Zajrzyjcie na obie strony i sami zobaczcie, ile fajnych i przydatnych rzeczy oferuje nam dobraposciel24.pl oraz mack-posciele.pl

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News