Jak rozpocząć grudzień? W Niebie z Melé, brytysjkim DJ i producentem

Tłum ludzi na koncercie

Już w najbliższą sobotę w Niebie wystąpi Melé, DJ i producent związany z kultową wytwórnią Defected Records. Nie lada gratka dla stołecznych klubowiczów jest w zasięgu ręki – lub też nogi, na marmurowym parkiecie.

Let’s go! Grudzień w Niebie witany będzie tak, jak trzeba – spektakularnie. Wszystkie znaki wskazują dwa kierunki, parkiet i bar. Innej drogi nie ma! Ta noc będzie prawdziwą muzyczną ucztą dla wielbicieli wysublimowanej elektroniki.

Headlinere’em będzie bowiem Melé, brytyjski DJ i producent związany z kultową wytwórnią Defected Records. Rezydent legendarnego cyklu Elrow i jeden z najciekawszych talentów ostatnich lat. Jego sety tworzą euforyczne połączenie brazylijskich rytmów, transatlantyckiego hip-hopu i klasycznego house’u. Energiczne i unikalne brzmienie Melé przyniosło mu ogromne wsparcie i uznanie najbardziej znanych osób całej sceny elektronicznej: od Eats Everything, Patrick Topping, przez Black Madonna i Jackmaster po Annie Mac, Pete Tong i Disclosure.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jego kawałki zyskują natychmiastową popularność w klubach na całym świecie. Wraz z wydawnictwami wydanymi pod szyldem Eats Everything oraz legendarnej wytwórni Defected Records, młody producent kontynuuje występy na całym świecie. Oprócz zagranicznej gwiazdy, na scenie pojawią się tego wieczoru lokalni wyjadacze – I Say Mikey, Neen Nah i Nowosad.

Start o 22:30, wstęp 20 PLN / lista FB free do 23:30
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/334828997302963/

Plakat promujący imprezę w niebie

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News