Jak całkowicie zniknąć

Po „Made in Poland” i „Sekrecie” Przemysław Wojcieszek wraca z nowym filmem. Jeden z czołowych twórców niezależnej kinematografii po raz kolejny chce uwieść widzów wyrazistą historią.

„Jak całkowicie zniknąć” to opowieść o dwóch dziewczynach, o których niewiele wiadomo. Zagubione w pulsującym muzyką nocnym Berlinie szukają miłości i akceptacji, momentami próbując zapomnieć o wszystkim i nie szukać absolutnie niczego. Głośne kluby pełne podobnych im ludzi stanowią wyraziste tło, na którym jaskrawo odznacza się rozmazany makijaż i upór, z jakim bohaterki przeczesują miasto, by uchwycić sens.

Muzykę do filmu skomponowała Julia Marcell – polska piosenkarka i kompozytorka, laureatka „Paszportu Polityki” na stałe mieszkająca w Niemczech. W Berlinie komponuje i nagrywa, tam też rozpoczęła swoją karierę muzyczną, którą z czasem postanowiła równoległe rozwijać w Polsce. W soundtracku do filmu pobrzmiewa różnorodność i specyficzny klimat miasta.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Już 14 kwietnia w Kinotece odbędzie się oficjalna premiera „Jak całkowicie zniknąć”. Po seansie organizatorzy zapraszają na występ artystki.

W kinach film pojawi się 17 kwietnia.

Jak całkowicie zniknąć fot.Weronika Bilska (7)

Jak całkowicie zniknąć fot.Weronika Bilska (12)

Jak całkowicie zniknąć fot.Weronika Bilska (15)

Jak całkowicie zniknąć fot.Weronika Bilska (22)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News