Jak bawią się ludzie w post-sowieckich klubach na Litwie?

Zdjęcie przedstawiające różowe wnętrze, obok obściskująca się para

Andrew Miksys dorastał w Seattle, ale w 1995 po raz pierwszy odwiedził Litwę, kraj jego rodziców. To właśnie wtedy Miksys zaczął odkrywać swoje korzenie i uwieczniać w kadrach tamtejsze życie.

Kiedyś, w trakcie jego rocznej podróży po Litwie w 1999, Andrew postanowił odwiedzić jeden z litewskich klubów. Szybko okazało się, że jego wizyty będą bardziej regularne i w ten sposób post-sowiecki klub stał się jednym z jego ulubionych miejsc na kolejną dekadę.

Zdjęcia, które zaraz zobaczycie, zostały wykonane na przestrzeni lat, gdzie społeczeństwo ulegało dość sporej przemianie. Warto dodać, że Litwa była zależna od rosyjskiego rządu do 2004 roku, kiedy to kraj dołączył do UE.

Zobacz także: Ludzie po 16 godzinach techno

2 5 Jak bawią się ludzie w post-sowieckich klubach na Litwie? 1 4 Jak bawią się ludzie w post-sowieckich klubach na Litwie? 0 3 Jak bawią się ludzie w post-sowieckich klubach na Litwie? 15 1 Jak bawią się ludzie w post-sowieckich klubach na Litwie? 14 2 Jak bawią się ludzie w post-sowieckich klubach na Litwie? 12 3 Jak bawią się ludzie w post-sowieckich klubach na Litwie? 9 4 Jak bawią się ludzie w post-sowieckich klubach na Litwie? 8 4 Jak bawią się ludzie w post-sowieckich klubach na Litwie? 7 5 Jak bawią się ludzie w post-sowieckich klubach na Litwie?

6 5 Jak bawią się ludzie w post-sowieckich klubach na Litwie?

5 5 Jak bawią się ludzie w post-sowieckich klubach na Litwie? 4 5 Jak bawią się ludzie w post-sowieckich klubach na Litwie?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News