Jack White wraca do Polski i zagra aż 4 koncerty!

Czarno-białe zdjęcie mężczyzny z gęstymi włosami, ubranego na czarno, stojącego z gitarą

To już potwierdzone! Wczoraj Alter Art ogłosił polską trasę koncertową Jacka White’a. Jak pamiętamy, kilka lat temu bilety wyprzedały się w rekordowym tempie, dlatego trzeba się spieszyć!

Jack White, czołowa postać światowej sceny rockowej, przyjedzie do Polski na cztery wyjątkowe koncerty! Artysta w dniach 6-10 października wystąpi w Gdyni, Poznaniu, Warszawie i Krakowie!

Związek Jacka White’a z Polską i jego uwielbienie dla naszego kraju są powszechnie znane od dawna. Ale po raz pierwszy artysta zdecydował się na zagranie w Polsce nie jednego koncertu, ale całej trasy koncertowej. Spokojnie, to nie będzie sentymentalna podróż, ale pełnowymiarowy tour w ramach promocji najnowszego wydawnictwa muzyka, albumu Boarding House Reach.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Bilety w przedsprzedaży dla członków ALTERKLUB-u dostępne będą od 24.05 godzina 10:00; regularna sprzedaż dla pozostałych od 25.05 godzina 10:00.

Bilety i więcej informacji na stronie alterart.pl

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News