Jack w odsłonie muzycznej

Gentleman z Lynchburga wiedział, że muzyka łączy ludzi, dlatego, gdy w 1892 roku otworzył dwa bary – Pod Białym Królikiem i Pod Czerwonym Psem, powołał do życia również orkiestrę Silver Cornet Band.

To melodie „Amazing Grace”, „Tennessee Waltz” i „Dixie”, obok whiskey, przyciągały do Lynchburga przyjaciół Jack’a z innych stanów. Lokalna orkiestra grała przez ponad 20 lat, ale muzyka związana z marką Jack Daniel’s nigdy na dobre nie ucichła. W latach 60-tych Whiskey z Tennessee stała się ulubionym trunkiem wielu gwiazd rocka i towarzyszyła ich trasom koncertowym.

Jako fan muzyki Jack Daniel zadbał aby w jego domu mieściła się sala balowa z fortepianem a także różne instrumenty. Być może one posłużyły za inspirację w stworzeniu wyjątkowych zestawów Jack Daniel’s Tennessee Whiskey: Guitar Pack oraz Speaker Pack, które pojawią się na polskim rynku jesienią.

Guitar Pack to be wątpienia pomysł na oryginalny prezent dla fanów ostrzejszych dźwięków. W czarnym pudle, kształtem nawiązującym do klasycznego futerału na gitarę, zamknięto butelkę Jack Daniel’s Old No7 o pojemności 0,7l.

Głośniki = moc, dlatego zestaw Speaker Pack to prawdziwy głośnik, w którym ukryto butelkę amerykańskiej whiskey Jack Daniel’s Old No7 o pojemności 0,7l.

Oryginalne opakowania legendarnej Whiskey Tennessee z pewnością zwrócą uwagę zarówno entuzjastów samego trunku, jak i muzyki.  

Speaker Pack JD

Speaker Pack JD (2)

Guitar Pack JD (2)

Tekst | na podstawie materiałów prasowych

Komentarze

Zapisz się do Newslettera