Jack Daniel’s stworzył kalendarz adwentowy dla tych, co lubią sobie łyknąć

Można powiedzieć, że adwent w Polsce ma spory potencjał viralowy. Były już kalendarze firm produkujących słodycze, biżuterię, kosmetyki, czy świeczki zapachowe, ale dopiero ten kalendarz wywołuje uśmiech konesera.

Samego Jacka nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to trunek o wyjątkowych walorach smakowych, ale również o niezrównanym potencjale popkulturowym.

Nie od parady ktoś noszący choćby koszulkę Jacka, automatycznie ma dodawane sto punków do charakteru. Nie przypadkiem Jack był ulubionym trunkiem Franka Sinatry i wielu zacnych przedstawicieli sceny od gwiazd popu do przedstawicieli ciężkiego rocka.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Okres oczekiwania, jest czasem dzielenia się tym, co najlepsze i właśnie tak odbieramy ideę powstania tego wyjątkowego kalendarza. Czyż nie jest to piękne, by dzielić się z przyjaciółmi tym, co my sami lubimy tak bardzo?

Największą przyjemność stanowi odkrywanie zawartości kolejnych przegródek, jednak to pozostawiamy waszej wyobraźni. Zwłaszcza fani Jacka mogą sobie wyobrazić bogactwo różnych smaków, które można odkrywać każdego dnia, aż do 24 grudnia!

IMG 4046 Jack Daniel's stworzył kalendarz adwentowy dla tych, co lubią sobie łyknąć IMG 4047 Jack Daniel's stworzył kalendarz adwentowy dla tych, co lubią sobie łyknąć

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News