It’s Dickalicious: prezerwatywy z „Seksu w wielkim mieście”

Rozrzucone prezerwatywy z wizerunkiem Samanthy Jones i ust

Mimo że od premiery pierwszego odcinka minęło ponad 18 lat, Seks w wielkim mieście to serial, który niemalże każda kobieta może oglądać godzinami. Perypetie czterech przyjaciółek z Nowego Jorku podbiły serca na całym świecie. Do sprzedaży trafiła właśnie limitowana edycja prezerwatyw inspirowana Samanthą, jedną z bohaterek kultowego serialu.

Samantha Jones to chyba najbarwniejsza postać Seksu w wielkim mieście. Jest pewna siebie, otwarta i pełna dumy. Jej życie kręci się wokół seksu, bardzo często przypadkowego. Sama siebie określa jako try-sexsual. Nie dziwi nas więc, że to właśnie Samantha została ambasadorką prezerwatyw.

Zawieszki na drzwi z twarzą Samanthy Jones, blonwłosej kobiety i dwie prezerwatywy

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

 Za ten świetny pomysł odpowiedzialny jest amerykański sklep Miranda Solidarity. W skład kapsułowej kolekcji wchodzi zestaw kolorowych prezerwatyw oraz zawieszki na drzwi z napisami do wyboru: Come In We’re Fabulous albo Fuck Off We’re Fucking. Jakby tego było mało, na produktach umieszczono wizerunek Samanthy. Opakowania kojarzą nam się trochę ze słynnym pop-artem. Nie można także nie wspomnieć, że po otworzeniu kartonika z prezerwatywą w środku przywita nas słynne hasło It’s Dickalicious.

Zawieszki na drzwi z twarzą Samanthy Jones, blonwłosej kobiety

Tekst: Katarzyna Tilda Frąckowiak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News