Categories: modapokazy

It’s a Yeezy Season!

Raczej nie ma na świecie osoby, która nie kojarzyłaby Kanye’a Westa. Miliony sprzedanych płyt, pierwsze rzędy na pokazach mody, twórca najostrzejszych skandali muzycznych ostatnich lat i w końcu mąż Kim Kardashian. Od jakiegoś czasu współpracuje już z firmą Adidas, a parę dni temu premierę miała jego najnowsza kolekcja.

Ego samego Westa jest ogromne, zupełnie jak najnowsza Yeezy Season 3, którą przedstawił światu na publicznym wydarzeniu w Nowym Jorku, a dokładniej, na Madison Square Garden. Korzystając z okazji, postanowił również zareklamować swoją nową płytę The Life of Pablo, czyli jak zwykle pokazał, że jeżeli do czegoś się zabiera, to robi to na skalę światową i w sposób warty zapamiętania.

Na widowni nie zabrakło całej rodzinki Kardashianów, którzy ubrani w białe stroje prezentowali się niczym królewska sekta. Wśród gości znalelźli się również Anna Wintour, Lamar Odom i… Naomi Campbell, którą dało się dostrzec wśród modelek na pokazie. Bilety na to wydarzenie można było dostać online, ich cena jednak wahała się pomiędzy 40 a 90 dolarami.

Trzeba przyznać, że West potrafi wysoko podnieść poprzeczkę, zaledwie dwa dni na NYFW uczyniły jego pokaz najlepiej sprzedającym się i najczęściej komentowanym. Co w tym wszystkim jest najfajniejszego? Spośród 20,000 tysięcy ludzi, którzy pojawili się na Madison Square Garden, zaledwie 0,5% z nich należało do prasy i tabloidów. Raper przeszedł do swego rodzaju historii, prezentując swoje ubrania szerokiej publiczności, nawiązując kontakt z fanami.

A wy co o tym sądzicie? Projekty Kanye’a są dosyć odważne i z pewnością nie trafiają w gusta każdej publiczności, po jego buty jednak, w samej Warszawie, utworzono kolejkę pod sklepem na trzy dni przed ich oficjalną dostawą. Zerknijcie na jego najnowszą kolekcję, przygotowaliśmy całkiem sporą galerię.

tekst | Nicole Szczekocka

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Maya Hawke i jej marzycielski świat na albumie „MOSS”

Pierwszego dnia jesieni 2022 roku Maya Hawke podarowała swoim słuchaczom idealny soundtrack do podziwiania złotych…

17 godzin ago

Stylowe mścicielki w „Zróbmy zemstę” [recenzja]

16 września 2022 roku odbyła się premiera produkcji oryginalnej Netflix zatytułowanej „Zróbmy zemstę” – prawdziwej…

2 dni ago

Na czym polegają studia interaktywne?

Studenci wybierający naszą uczelnię i dostępne na WSB-NLU kierunki, mają możliwość studiowania w trybie niestacjonarnym,…

2 dni ago

Poczet pisarzy różnych: Andrzej Stasiuk

Zbiór  „Grochów”, wydany ostatnio przez Czarne, to dobra okazja, aby przypomnieć sobie wczesne książki Andrzeja Stasiuka,…

3 dni ago

TOP 10: Najlepsze polskie gry komputerowe

Polski rynek gier komputerowych jest znacznie bardziej rozległy, niż można przypuszczać. Już od zamierzchłych lat…

4 dni ago

Najlepsze gejowskie kluby w Polsce

Doskonała muzyka, duży parkiet, smaczne i niezbyt drogie drinki... co jeszcze charakteryzuje godny uwagi klub…

4 dni ago