Istnieje firma, która sprzedaje szelki dla kurczaków, by bezpiecznie wyprowadzać je na spacery

Dwa ptaki ubrane w szelki

Jeśli jesteś jedną z tych osób, która postanowiła posiadać nietypowe zwierzątko domowe – kurę, kurczaka lub innego ptaka – ten wynalazek jest zdecydowanie dla ciebie.

Firma Yesito sprzedaje na Amazonie różnokolorowe szelki ze smyczą dla kurczaków, które rozwiążą wasze problemy z wyprowadzeniem tych zwierząt na spacer. Kto powiedział, że wyprowadzać można tylko psy? No właśnie.

Jak twierdzi firma, szelki są w pełni regulowane, dzięki czemu kurczak nie odczuje żadnego dyskomfortu wynikającego z noszenia tej uprzęży. Naucz swojego ptaka chodzić na smyczy i odnajdź ponownie spokój – pisze nieco filozoficznie firma Yesito na swojej stronie.

Szelki i smycz wykonane są z wytrzymałej i oddychającej tkaniny siatkowej, która bez problemu wytrzyma codzienne spacery. Poza różnymi kolorami, właściciele ptaków mogą dobrać dla swoich pupili jedną z trzech rodzajów much.

chicken harness amazon yesito 1 5d15bfbe326e7 700 Istnieje firma, która sprzedaje szelki dla kurczaków, by bezpiecznie wyprowadzać je na spacery chicken harness amazon yesito 5d15c0af3dc0b 700 Istnieje firma, która sprzedaje szelki dla kurczaków, by bezpiecznie wyprowadzać je na spacery

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News