Interaktywne wystawy, wirtualna rzeczywistość i wearables na najbliższym GGC Fash&Tech

Blondynka za pulpitem na sali konferencyjnej

Rusza już drugie w tym sezonie GGC Fash&Tech. Tym razem branża modowa  będzie mogła poznać i przetestować urządzania, które już są oraz będą wykorzystywane w marketingu i sprzedaży mody, a także wearable, będące jej przyszłością. Będziemy tam! 

Najbliższe spotkanie, zorganizowane w partnerstwie z Google odbędzie się 20 października o godzinie 19:00 w siedzibie Google przy Emilii Plater w Warszawie. Jego temat przewodni to „Hardware in fashion”. Prelegenci, między innymi Markiyan Matsekh, współzałożyciel Senstone, przybliżą uczestnikom tematykę hardware w modzie. Chodzi tu o urządzenia, które zmieniają marketing, sprzedaż i pojęcie mody w świecie rzeczywistym (offline).

Wydarzenie jest bezpłatne i może zapisać się na nie każdy. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w GGC Fash&Tech, proszone są o wypełnienie formularza, na podstawie którego wybierani będą uczestnicy spotkania.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Kto chce się dowiedzieć, czym żyje teraz moda, powinien się pospieszyć. Zapisy trwają już tylko niedzieli. My się wybieramy i trenujemy nadgarstki,  bo szykuje się sporo notowania!

Więcej o wydarzeniu przeczytacie tutaj.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News