Interaktywne wystawy, wirtualna rzeczywistość i wearables na najbliższym GGC Fash&Tech

Blondynka za pulpitem na sali konferencyjnej

Rusza już drugie w tym sezonie GGC Fash&Tech. Tym razem branża modowa  będzie mogła poznać i przetestować urządzania, które już są oraz będą wykorzystywane w marketingu i sprzedaży mody, a także wearable, będące jej przyszłością. Będziemy tam! 

Najbliższe spotkanie, zorganizowane w partnerstwie z Google odbędzie się 20 października o godzinie 19:00 w siedzibie Google przy Emilii Plater w Warszawie. Jego temat przewodni to „Hardware in fashion”. Prelegenci, między innymi Markiyan Matsekh, współzałożyciel Senstone, przybliżą uczestnikom tematykę hardware w modzie. Chodzi tu o urządzenia, które zmieniają marketing, sprzedaż i pojęcie mody w świecie rzeczywistym (offline).

Wydarzenie jest bezpłatne i może zapisać się na nie każdy. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w GGC Fash&Tech, proszone są o wypełnienie formularza, na podstawie którego wybierani będą uczestnicy spotkania.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Kto chce się dowiedzieć, czym żyje teraz moda, powinien się pospieszyć. Zapisy trwają już tylko niedzieli. My się wybieramy i trenujemy nadgarstki,  bo szykuje się sporo notowania!

Więcej o wydarzeniu przeczytacie tutaj.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News