Instytut Records Label Launch

Instytut Records Label Launch

Instytut ogłasza nowy i ekscytujący projekt – wytwórnię muzyczną Instytut Records. Po ponad 20 latach na polskiej scenie muzyki elektronicznej, Instytut postanowił wyjść poza granice tworzenia eventów i wprowadzić swoją własną wytwórnię muzyczną.

Instytut Records – nowa wytwórnia muzyczna

Instytut Records to miejsce, którego założeniem jest wydawanie znanych i cenionych artystów z każdego zakątka świata, odkrywanie nowych talentów, jak również promowanie naszych rodzimych producentów na rynku międzynarodowym.

Za pierwsze dwa wydania odpowiadają polscy artyści Truant i Szymon Weiss, którzy stworzyli wyjątkowe i oryginalne utwory, które Was porwą do tańca. Do remixów utworów zaprosiliśmy znanych zagranicznych artystów, którzy wprowadzili swoje unikalne i innowacyjne brzmienie.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Instytut Records – release party

Instytut Records Label Launch

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy ogłosić pierwsze release party Instytut Records. Pierwsze odbędzie się 29 kwietnia w klubie Transformator we Wrocławiu, a drugie 13 maja w klubie Sfinks w Sopocie. Będzie to wyjątkowa okazja, aby poznać artystów, którzy wnoszą swoje talenty i kreatywność do naszej wytwórni muzycznej.

Zapraszamy wszystkich fanów muzyki elektronicznej, dziennikarzy, krytyków i osoby z branży muzycznej do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Już 29 kwietnia wyczekujcie pierwszego wydania INST001 – „Lash 101” EP autorstwa Szymona Weissa z remiksami takich artystów jak Neil Landstrumm czy Stanislav Tolkachev. INST002 „Groove Tool” EP to z kolei najnowsze produkcje Truanta, które wraz z remiksami od @Antigone i @Ruiz OSC1 będą miały swoją premierę 13 maja. Oba premierowe wydania połączone będą z imprezami inauguracyjnymi.

 

Instytut Records Label Launch
INST001
Instytut Records Label Launch
INST002

 

 

 

 

 

 

Instytut Records w mediach społecznościowych

Zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych, aby być na bieżąco z nowościami i wydarzeniami związanymi z Instytut Records.

https://www.facebook.com/instytutrecords

https://www.facebook.com/technoinstytut

Zobacz też: Pola Rise w trzech kolorach na płycie „Hikikomori”

Pola Rise w trzech kolorach na płycie „Hikikomori”

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News