Instagram pracuje nad nową aplikacją do przesyłania wiadomości. Czym będzie „Threads”?

Dłoń trzymająca smartfon z otwartą aplikacją Instagram

Według najnowszych doniesień, Instagram rozpoczął prace nad kolejną platformą, która w założeniach ma skutecznie pokonać Snapchat.

Informacje o testach nowej aplikacji pojawiły się już kilka miesięcy temu, jednak szybko zostały przerwane i miały nie być kontynuowane. Teraz jednak Mark Zuckerberg powraca do pierwotnego planu.

Aplikacja Threads ma towarzyszyć Instagramowi, co znaczy tyle, że będzie oparta na liście bliskich znajomych danego użytkownika na Instagramie. Jej celem, jak czytamy w informacji, ma być: promowanie stałego, automatycznego udostępnienia informacji między użytkownikami. Threads ma zawierać także opcję nieinwazyjnych aktualizacji statusów, które będą informować o naszej lokalizacji i nie tylko.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Przyznamy, że na razie to wszystko brzmi dziwacznie i nie wiemy, w jaki sposób aplikacja ma pokonać Snapchat – myśleliśmy, że miało to miejsce już dawno temu, gdy Instagram wprowadził opcję dodawania relacji. Jak widać nie. Czekamy na dalsze informacje!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News